TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
JP (Tijn Docter) is voorzitter van de sjieke Gooische hockeyclub HCL. En dat is stressvoller dan het lijkt. Eerst komt hij in de problemen wanneer hij samen met vriend Wouter (Remko Vrijdag) een grappig bedoeld verjaarsliedje over kamelen zingt voor zijn andere vriend Kasim (Walid Benmbarek). Kasim kan er wel om lachen, maar dat geldt niet voor de mensen buiten de club die een video van het lied zien.
Daarnaast verkeert HCL in financiële problemen en komen er ook nog wat gevalletjes van onder het tapijt geschoven seksueel misbruik bij. De vrouw van Wouter is ervandoor met Martine (Fockeline Ouwerkerk), die in het bestuur van de club zit en de kinderen van JP, Kasim en Wouter kampen met hun eigen problemen.
Hockeyvaders is niet zo grappig dat je je als kijker bulderend van het lachen op de dijen slaat, maar eerlijk is eerlijk, de serie wordt door Videoland dan ook beschreven als een kruising tussen komedie en drama. Toch kan er zeker gelachen worden. En dan vooral dankzij Remko Vrijdag die precies de juiste toon aanslaat. JP en Kasim zijn ook leuk, alleen de vervelende tienerkinderen werken wat op de zenuwen. Het belangrijkst; wanneer je eenmaal begint met kijken, wil je door tot het einde. Hockeyvaders zou best een serie kunnen worden die een paar seizoenen mee gaat.
3 van de 5 sterren
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee