TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De serie gaat over een stel meesterdieven met een geweldig plan. Ze willen een zogenaamd onkraakbare kluis kraken en daarmee de grootste buit in de geschiedenis stelen. Het gaat om 7 miljard. Maar de kluis wordt extreem goed beveiligd en de politie is ook op haar hoede.
Iedere aflevering geeft een stukje van de puzzel prijs. En die puzzel barst van de corruptie, hebberigheid, wraak, en verraad. Hoe ziet de planning van de overval er uit? Wie komt er mee weg en wie is er te vertrouwen? Kaleidoscope omvat 25 jaar, van 24 jaar voor de overval tot zes maanden erna.
Hier vertellen de makers en hoofdrolspelers over de serie.
De hoofdrollen worden gespeeld door Giancarlo Esposito uit Breaking Bad en Better Call Saul, Paz Vega, Tati Gabrielle, Rufus Sewell en Jai Courtney.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek