TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De derde Jurassic World-film en de zesde Jurassic-film in totaal is ook meteen de laatste. De dino-koek is op. Gelukkig zorgt Jurassic World: Dominion voor wel tweeëneenhalf uur kijkplezier. Die tijd is ook hard nodig om alle verhaallijnen in kwijt te kunnen.
Na de vorige film, Jurassic Park: Fallen Kingdom, leek het erop uit te draaien dat mens en dinosaurus naast elkaar moesten leren leven. Geen ideale situatie, maar een betere optie was er niet. En zolang de twee elkaar niet in de weg zouden zitten, was het allemaal best te doen. En dus lopen de dino's op hun gemakje rond op de stranden, de straten en tussen de koeien.
Owen Grady (Chris Pratt) werkt tegenwoordig als dino cowboy. Samen met zijn vrouw Claire (Bryce Dallas Howard) en hun geadopteerde gekloonde dochter Maisie (Isabella Sermon), woont hij naar tevredenheid ver van de bewoonde wereld in de bossen. Maar alles loopt in de soep dankzij multinational Biosys, een bedrijf dat dinosaurussen wil klonen om als wapens te gebruiken en bovendien verantwoordelijk is voor de vernietiging van alle landbouwgewassen.
Als klap op de vuurpijl ontvoeren de mensen van Biosys de arme Maisie. Dr. Alan Grant (Sam Neill) en dr. Ellie Sattler (Laura Dern) raken bij de zaak betrokken, net als Ian Malcolm (Jeff Goldblum), al werkt hij in eerste instantie voor Biosys. Het is een feest om deze oudgedienden uit de eerste films weer aan het werk te zien.
Jurassic World: Dominion staat vanaf 9 februari op SkyShowtime.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Mรกxima