TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Die oproep komt nadat afgelopen weekend de Consumentenbond Viaplay al vroeg om eens te reageren op de talloze klachten die op Klachtencompas (het klachtenplatform van Consumentenbond zelf) staan. Dat waren er op dat moment 321. Inmiddels zijn het er meer dan 400.
De klachten van een deel van de naar schatting 700.000 Viaplay-abonnees gaan vooral over de Formule 1-wedstrijden waarbij door het grote aantal gelijktijdige streamstarts de stream wegvalt zodat er telkens opnieuw verbinding moet worden gemaakt of de beeldkwaliteit gewoonweg belabberd is.
Tot nu toe reageerde Viaplay alleen algemeen op de klachten door te zeggen dat het de schuld van de gebruikers zelf is. Viaplay-kijkers die hun klacht aan Kassa willen melden, kunnen mailen naar kassa@bnnvara.nl. Het programma vraag je telefoonnummer te vermelden bij de klacht.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming