TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Die oproep komt nadat afgelopen weekend de Consumentenbond Viaplay al vroeg om eens te reageren op de talloze klachten die op Klachtencompas (het klachtenplatform van Consumentenbond zelf) staan. Dat waren er op dat moment 321. Inmiddels zijn het er meer dan 400.
De klachten van een deel van de naar schatting 700.000 Viaplay-abonnees gaan vooral over de Formule 1-wedstrijden waarbij door het grote aantal gelijktijdige streamstarts de stream wegvalt zodat er telkens opnieuw verbinding moet worden gemaakt of de beeldkwaliteit gewoonweg belabberd is.
Tot nu toe reageerde Viaplay alleen algemeen op de klachten door te zeggen dat het de schuld van de gebruikers zelf is. Viaplay-kijkers die hun klacht aan Kassa willen melden, kunnen mailen naar kassa@bnnvara.nl. Het programma vraag je telefoonnummer te vermelden bij de klacht.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur