TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Die oproep komt nadat afgelopen weekend de Consumentenbond Viaplay al vroeg om eens te reageren op de talloze klachten die op Klachtencompas (het klachtenplatform van Consumentenbond zelf) staan. Dat waren er op dat moment 321. Inmiddels zijn het er meer dan 400.
De klachten van een deel van de naar schatting 700.000 Viaplay-abonnees gaan vooral over de Formule 1-wedstrijden waarbij door het grote aantal gelijktijdige streamstarts de stream wegvalt zodat er telkens opnieuw verbinding moet worden gemaakt of de beeldkwaliteit gewoonweg belabberd is.
Tot nu toe reageerde Viaplay alleen algemeen op de klachten door te zeggen dat het de schuld van de gebruikers zelf is. Viaplay-kijkers die hun klacht aan Kassa willen melden, kunnen mailen naar kassa@bnnvara.nl. Het programma vraag je telefoonnummer te vermelden bij de klacht.
NTR maakt Andere Tijden-special over Eurovisie Songfestival
10:56Thomas Erdbrink reist door Rusland in nieuwe docuserie Onze Man bij de Vijand
10:00De tv-aanraders van Hila Noorzai: 'De humor, de gevatheid, de mode: ik vond deze serie fantastisch'
09:49Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte nieuwe commentatoren van Eurovisie Songfestival
09:14De TV van gisteren: RTL 4 zit er iets minder warmpjes bij met De Verraders als vervanger Winter Vol Liefde