TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Die oproep komt nadat afgelopen weekend de Consumentenbond Viaplay al vroeg om eens te reageren op de talloze klachten die op Klachtencompas (het klachtenplatform van Consumentenbond zelf) staan. Dat waren er op dat moment 321. Inmiddels zijn het er meer dan 400.
De klachten van een deel van de naar schatting 700.000 Viaplay-abonnees gaan vooral over de Formule 1-wedstrijden waarbij door het grote aantal gelijktijdige streamstarts de stream wegvalt zodat er telkens opnieuw verbinding moet worden gemaakt of de beeldkwaliteit gewoonweg belabberd is.
Tot nu toe reageerde Viaplay alleen algemeen op de klachten door te zeggen dat het de schuld van de gebruikers zelf is. Viaplay-kijkers die hun klacht aan Kassa willen melden, kunnen mailen naar kassa@bnnvara.nl. Het programma vraag je telefoonnummer te vermelden bij de klacht.
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord