TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
We moesten drie jaar geduld hebben tussen seizoen 3 en 4 van Stranger Things. The Duffer Brothers, die de serie schrijven en regisseren, hebben al beloofd dat we dit keer niet zo lang hoeven te wachten.
Tegen Variety zeggen de broers: "Het gat tussen de seizoenen zal dit keer een stuk korter zijn omdat we de rode lijn van het seizoen al hebben en omdat we niet verwachten dat we weer een half jaar stilgelegd worden", daarmee doelend op de corona-regels die het filmen een tijd lang verhinderden.
Dat half jaar gebruikten de Duffers om seizoen 5 vorm te geven, dus het ging niet helemaal verloren. Maar het filmen is nog niet begonnen, dus wanneer de uiteindelijke releasedatum zal zijn, is gissen geblazen.
De broers hebben ook al gezegd dat de afleveringen van seizoen 5 minder lang zullen worden dan die van seizoen 4, maar dat ze -net als in seizoen 4- waarschijnlijk wel weer zullen eindigen met een episode van 2,5 uur.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland