TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dertig jaar geleden werd al eens een poging gedaan om Mario tot leven te brengen op het witte doek. Dat mislukte jammerlijk. The Super Mario Bros. Movie doet het gelukkig stukken beter.
Mario (Chris Pratt) en Luigi (Charlie Day) zijn in deze nieuwe animatiefilm twee ploeterende loodgieters uit Brooklyn die op onverklaarbare wijze worden getransporteerd naar het Mushroom Kingdom. Bangerik Luigi wordt bijna meteen gevangengenomen door de hulpjes van Bowser (Jack Black). Mario en prinses Peach (Anya Taylor-Joy) moeten hem zien te redden. Bowser heeft intussen grootse plannen. Hij wil met Peach trouwen en sowieso heersen over het Mushroom koninkrijk. Maar Bowser ontdekt al snel dat Peach geen katje is om zonder handschoenen aan te pakken.
The Super Mario Bros. Movie was een geweldige bioscoophit. De animatiefilm kwam in april in de bios en harkte binnen 1 maand wereldwijd al 1 miljard dollar binnen. Daarmee is het de eerste bewerking van een videogame die zoveel geld verdiend heeft. Bovendien is The Super Mario Bros. Movie de best bezochte film van het jaar tot dusver!
Het is niet moeilijk te begrijpen waarom de film over de loodgieter met de snor het zo goed doet. Alle personages zien er geweldig uit, de kleuren springen van het scherm, de film is bijzonder grappig en de stemacteurs zijn op hun best met Jack Black en Anya Taylor-Joy als uitschieters.
Met eigen ogen zien hoe Mario en Peach hun vriend Luigi in The Super Mario Bros. Movie uit de klauwen van Bowser redden kan vanaf vandaag voor 4,99 euro bij Pathé Thuis. Voor dat geld krijg je 30 dagen de tijd om de film te kijken, daarna verdwijnt ie automatisch uit je bibliotheek.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis