TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Na de nodige setfoto's, teasers en posters heeft Amazon eindelijk wat bewegende beelden laten zien van The Rings of Power, de Lord of the Rings-serie waar al jaren aan wordt gewerkt. De serie speelt zich af vóór het tijdperk dat wordt getoond in de trilogieën van The Hobbit en The Lord of the Rings die Peter Jackson maakte.
In de trailer voor het eerste seizoen, dat naar verluidt 465 miljoen dollar kost, zien we jonge versies van de elfen Galadriel en Elrond, die bekend zijn uit de Jackson-films. Verder zijn er wat nieuwe personages, zoals de dwergenprinses Disa en de elf Arondir. Hobbits en tovenaars zullen in de serie wat minder nadrukkelijk aanwezig zijn.
Heel veel geeft de trailer nog niet weg, maar voor 465 miljoen zien de special effects er nog wel erg uit alsof ze zo uit de computer zijn gerold. Natuurlijk kunnen we daar pas echt over oordelen als de serie op 2 september officieel van start gaat. Maar genoeg gepraat: de trailer zie je hieronder.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers