TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De fans van Manifest hadden gehoopt dat de serie afgelopen voorjaar al op Netflix zou komen, maar helaas. Terwijl seizoen drie in Amerika al lang was uitgezonden moest de Nederlandse Netflix-kijker nog geduld hebben. Maar niet veel langer meer, want op 1 augustus zie je eindelijk hoe het verder gaat met de passagiers van vlucht 828.
Manifest is geen Netflix-original, maar een serie van het Amerikaanse tv-netwerk NBC. Om de een of andere reden had men daar geen vertrouwen meer in Manifest, en daarom ging na drie seizoenen de stekker eruit. De fans waren geschokt en vreesden dat de serie geen net afgerond einde zou krijgen. Gelukkig stapte Netflix binnen bij NBC, om weer naar buiten te komen met de rechten voor de serie en plannen voor een vierde seizoen.
Dit vierde seizoen krijgt twintig afleveringen en wordt tevens het laatste. Een premièredatum weet Netflix nog niet, maar de fans gokken op 4 november. Je krijgt alvast een voorproefje in onderstaande sneak peek.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'