TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In dezelfde periode introduceert Netflix een goedkoper abonnement met reclames. De streamingdienst verwacht de komende tijd een flink verlies aan abonnees en probeert het verlies hiermee te beperken. Ongeveer 1 op de 3 mensen deelt hun streamingabonnement buiten het eigen huishouden.
Netflix heeft het nieuws trouwens niet zelf gemeld, de informatie komt van twee anonieme werknemers die naar de New York Times stapten met een interne brief van het hoofdkantoor. Een lekgevalletje dus. Hoeveel extra Netflix gaat rekenen voor het delen van een abonnement is nog niet bekend, maar bij een proef in Zuid-Amerika ging het om ongeveer 2 euro per maand.
Hoeveel het goedkopere abonnement met reclame gaat kosten, is ook nog niet bekend. Maar als Netflix daar al dit jaar mee aan de slag gaat, zal het niet lang meer duren voordat er een officiële verklaring komt.
Partnerbijdrage
Video: 'Miljoenenjacht-deelnemers kennen Hélène Hendriks niet'
10:21Bijzondere eerste beelden Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker
10:02Video: wordt Hélène Hendriks iedere ochtend huilend wakker hierdoor?
10:00Bert van der Veer blikt terug: 'Joop van den Ende en John de Mol domineerden het Gouden Televizier-Ring Gala'
09:17'Gerard Cox bezocht Joke Bruijs nog altijd en dan zongen ze samen'