TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Goed nieuws voor fans van Mocro Maffia, Sleepers en Tonnano! Volgend jaar verschijnt er namelijk een gloednieuwe Nederlandse crimeserie op Videoland: Narcostad. De serie is bedacht door Nasrdin Dchar, die vandaag wat meer heeft gedeeld over wat kijkers kunnen verwachten.
In een video op het Instagram-sccount van Videoland vertelt de acteur meer over de serie. ''Wat ooit begon met een klein ideetje is werkelijkheid geworden. Ik sta hier op de set van Narcostad, wat volgend jaar te zien gaat zijn op Videoland'', zegt de acteur. ''Het speelt zich af in Rotterdam-Zuid. Daar gebeuren dingen waar heel veel mensen geen aandacht voor hebben. Jongeren die niet gezien worden, maar wel gezien willen worden. En ik denk dat deze serie daar ook heel erg over gaat'', verklapt Dchar.
''Het is een serie waarbij we ingaan op de slachtoffers van de straat, maar tegelijkertijd slachtoffers die ook daders worden. Het is crime, het is maatschappelijk drama met een fantastische cast.'' Volgens Nasrdin kunnen we nieuwe gezichten verwachten, maar ook oudgedienden. ''Ik verwacht dat mensen die naar Mocro Maffia en Sleepers kijken deze serie ook zeker gaan waarderen.''
De Videoland Original verschijnt volgend jaar, maar de exacte startdatum is nog niet bekend. Wie er in de cast zitten, is ook nog niet duidelijk.
Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland