TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
En daardoor zijn er wat mensen afgehaakt. Vorige maand bezochten Nederlanders 69 miljoen keer Netflix, de maand ervoor was dat nog 72 miljoen keer. En het aandeel van Netflix zakte voor het eerst sinds de start van streamingdiensten onder de 50%. Al die cijfers werden gepeild door marktonderzoeksbureau GfK.
Netflix blijft nog wel de populairste streamingdienst in Nederland, Videoland is een goede tweede met 29 miljoen bezoeken, gevolgd door Disney+ met 16 miljoen. HBO Max, Viaplay en Amazon Prime Video werden elk minder dan 10 miljoen keer bezocht.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten