TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
En daardoor zijn er wat mensen afgehaakt. Vorige maand bezochten Nederlanders 69 miljoen keer Netflix, de maand ervoor was dat nog 72 miljoen keer. En het aandeel van Netflix zakte voor het eerst sinds de start van streamingdiensten onder de 50%. Al die cijfers werden gepeild door marktonderzoeksbureau GfK.
Netflix blijft nog wel de populairste streamingdienst in Nederland, Videoland is een goede tweede met 29 miljoen bezoeken, gevolgd door Disney+ met 16 miljoen. HBO Max, Viaplay en Amazon Prime Video werden elk minder dan 10 miljoen keer bezocht.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari