TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de jaren ’90 heeft de gayscene in Nederland twee gezichten. Aan de ene kant wordt in homoclubs- en kroegen de zwaarbevochten vrijheid openlijk gevierd. Aan de andere kant bestaat er ook de gesloten wereld van de homo-ontmoetingsplaatsen. Een populaire ontmoetingsplek was het Kralingse Bos in Rotterdam.
In de zomer van 1993 werden vaste bezoekers Theo van Lente (56) en Hans Kapteijn (47) doodgestoken en van hun autosleutel beroofd, van de dader was heel lang geen spoor tot DNA-bewijs de politie in 2015 in de richting van een 47-jarige man uit het Westland.
De Regenboogmoorden vertelt het verhaal van de gayscene, de moorden en vraagt zich af of het pakken van deze dader inzicht geeft in de motieven van homomoordenaars.
De Regenboogmoorden staat op 22 juli op Prime Video
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima