TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de jaren ’90 heeft de gayscene in Nederland twee gezichten. Aan de ene kant wordt in homoclubs- en kroegen de zwaarbevochten vrijheid openlijk gevierd. Aan de andere kant bestaat er ook de gesloten wereld van de homo-ontmoetingsplaatsen. Een populaire ontmoetingsplek was het Kralingse Bos in Rotterdam.
In de zomer van 1993 werden vaste bezoekers Theo van Lente (56) en Hans Kapteijn (47) doodgestoken en van hun autosleutel beroofd, van de dader was heel lang geen spoor tot DNA-bewijs de politie in 2015 in de richting van een 47-jarige man uit het Westland.
De Regenboogmoorden vertelt het verhaal van de gayscene, de moorden en vraagt zich af of het pakken van deze dader inzicht geeft in de motieven van homomoordenaars.
De Regenboogmoorden staat op 22 juli op Prime Video
Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma
09:31Video: Vandaag Inside-mannen unaniem over uitnodiging voor deze gast: ‘Kom gewoon een keer’
08:13De TV van gisteren: Ben ergert zich helemaal kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, My kitchen rules Australië, Hacksaw Ridge