TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de jaren ’90 heeft de gayscene in Nederland twee gezichten. Aan de ene kant wordt in homoclubs- en kroegen de zwaarbevochten vrijheid openlijk gevierd. Aan de andere kant bestaat er ook de gesloten wereld van de homo-ontmoetingsplaatsen. Een populaire ontmoetingsplek was het Kralingse Bos in Rotterdam.
In de zomer van 1993 werden vaste bezoekers Theo van Lente (56) en Hans Kapteijn (47) doodgestoken en van hun autosleutel beroofd, van de dader was heel lang geen spoor tot DNA-bewijs de politie in 2015 in de richting van een 47-jarige man uit het Westland.
De Regenboogmoorden vertelt het verhaal van de gayscene, de moorden en vraagt zich af of het pakken van deze dader inzicht geeft in de motieven van homomoordenaars.
De Regenboogmoorden staat op 22 juli op Prime Video
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden