TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Jill Dando werd in de ochtend van 26 april 1999 op 37-jarige leeftijd vermoord in Londen. Ze was een zeer bekende misdaadjournaliste en haar moord leidde tot een groots onderzoek. Er werd een verdachte veroordeeld, maar hij werd na een straf van acht jaar vrijgesproken in hoger beroep. En zo bleef de moordzaak op Jill onopgelost.
Tot de moord werkte Jill Dando voor de BBC. Eerst als nieuwslezer en tot haar dood voor Crimewatch, het Britse Opsporing Verzocht. De politie vermoedt dat ze vanwege haar werk door een huurmoordenaar is doodgeschoten.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los