TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In juli 1983 verscheen het eerste album van Wham!, Fantastic. Ter ere van het veertig jarig bestaan maakt Netflix, in samenwerking met Andrew Ridgeley, een documentaire die een kijkje gaat bieden achter de schermen van de groep die al heel snel razend populair werd bij alle tienermeisjes. De docu wordt ook een eerbetoon aan George Michael die na Wham! nog een indrukwekkende solocarrière beleefde.
Dit is wat Netflix over de docu zegt: 'In 1982 besloten beste vrienden George Michael en Andrew Ridgeley de wereld te veroveren als Wham! In juni 1986 was dat gelukt en gaven ze als begin twintigers hun afscheidsconcert in het Wembley Stadion in Londen. Nu wordt in hun eigen woorden het ongelooflijke verhaal verteld van een band die vier jaar lang de hitlijsten domineerde met tijdloze en klassieke popliedjes.'
De documentairemakers kregen de sleutels van de privé-archieven van George en Andrew en vonden daar allemaal beeldmateriaal dat nooit eerder het daglicht zag, inclusief nooit eerder vertoonde interviews.
Door welke liedjes Wham! ook alweer bekend werd? Nou, bijvoorbeeld Club Tropicana, Wake Me Up Before You Go Go, Freedom, I’m Your Man, Everything She Wants en The Edge of Heaven De eerste single was Wham Rap! waarin de mannen in wit t-shirt, met opgerolde broekspijpen en op espadrilles de blits maakten.
Een officiële datum voor de Wham!-documentaire is er nog niet, al wordt hier en daar 5 juli gefluisterd.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa