TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Twintigers Alexander (Willem De Schryver), zijn vriendin Louise (Pommelien Thijs) komen beiden uit steenrijke families en spenderen hun zomer al feestend in Knokke. Maar van binnen zijn ze niet erg gelukkig, ook al omdat hun ouders torenhoge verwachtingen hebben.
Alexander wil graag een eigen club uit de grond stampen, maar wanneer hij de investeerders van zijn vader (Geert Van Rampelberg) daarvoor wil aanspreken, krijgen vader en zoon grote ruzie en wil Alexander vooral wraak.
Daan (Eliyha Altena) en zijn moeder Melissa (Anna Drijver) brengen hun zomer door in Cadzand, waarbij Daan al snel omgaat met de rijkeluiskinderen uit Knokke. Wanneer ze vrienden worden, ontdekt Daan dat zijn moeder een alternatieve agenda heeft deze zomer.
Knokke Off kreeg hele aardige recensies in België, dus de verwachtingen zijn hooggespannen. Een exacte datum geeft Netflix nog niet, maar waarschijnlijk is de serie nog deze maand te zien.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden