TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Net als in Formula 1: Drive to Survive geeft de serie niet alleen een indruk van de wedstrijd en de renners zelf maar kijkt ie ook achter de schermen bij ploegleiders en teams. Volgens Netflix worden al die mensen gevolgd om 'de vele belangen en strategieën te begrijpen die schuilgaan achter deze iconische wedstrijd die wordt uitgezonden in maar liefst 190 landen.'
De Deen Jonas Vingegaard won in 2022 de Tour de France voor zijn ploeg Jumbo-Visma. Jumbo-Visma werkte mee aan Unchained, net zoals de ploegen van AG2R Citroën, Alpecin-Fenix, EF Education-EasyPost, Groupama-FDJ cycling Team, Ineos Grenadiers, BORA-hansgrohe en Team Quick-Step Alpha Vinyl.
UAE Team Emirates van die andere grote naam uit het peloton, Tadej Pogacar, staat opvallend genoeg niet bij dat rijtje. Pogacar werd tweede in 2022.
Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter