TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
The 39 Steps werd in 1915 geschreven door de Schotse auteur John Buchan. Hitchock maakte zijn versie in 1935, daarna volgden minder bekende verfilmingen in 1959, 1978 en 2008.
Het boek gaat over Richard Hannay die bezoek krijgt van een Amerikaan die nogal in paniek is. Deze Franklin P. Scudder vertelt hem over een complot van de Duitsers om de Griekse premier Constantine Karolides te vermoorden wanneer deze binnenkort Londen bezoekt.
Benedict Cumberbatch speelde laatst nog in het mooie The Power of the Dog op Netflix
Scudder is een freelance spion heeft alle details van het moordcomplot in code in een zwart notitieboekje opgeschreven. Hij vraagt of Richard het voor hem wil bewaren.
Vier dagen later ontdekt Richard het lichaam van Scudder in zijn volledig overhoop gehaalde appartement. Richard beseft dat iemand hem de schuld van de moord op Scudder in de schoenen wil schuiven en hij slaat op de vlucht. Er staan hem twee dingen te doen: de mensen achterhalen die Scudder vermoord hebben en de aanslag op de Griekse premier voorkomen.
Benedict Cumberbatch speelt Richard Hannay, over de rest van de cast is nog niks bekend. De opnamen starten in mei.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten