TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In maart 2011 ging het in zeven dagen tijd vreselijk mis met de kerncentrale in het Japanse Fukushima. Een zeebeving en een daaropvolgende tsunami zorgde voor een kernsmelting en explosies van waterstofgas.
Meer dan 100.000 omwonenden werden geëvacueerd vanuit hun huizen om hen te beschermen tegen radioactieve besmetting. Opvallend genoeg vielen er geen doden door de kernramp, de tsunami eiste wel 18.000 levens.
In The Days wordt het verhaal van Fukushima verteld vanuit het perspectief van de overheid, de eigenaren van de centrale en degenen die hun leven op het spel zetten. Opvallend genoeg kan je tegenwoordig een tour krijgen door de kerncentrale.
Yakusho Koji, Takenouchi Yutaka en Kohinata Fumiyo spelen de hoofdrollen en The Days staat vanaf 1 juni op Netflix.
Patty Brard: 'Hier had ik eerder mee moeten beginnen'
13:39Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen