TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In maart 2011 ging het in zeven dagen tijd vreselijk mis met de kerncentrale in het Japanse Fukushima. Een zeebeving en een daaropvolgende tsunami zorgde voor een kernsmelting en explosies van waterstofgas.
Meer dan 100.000 omwonenden werden geëvacueerd vanuit hun huizen om hen te beschermen tegen radioactieve besmetting. Opvallend genoeg vielen er geen doden door de kernramp, de tsunami eiste wel 18.000 levens.
In The Days wordt het verhaal van Fukushima verteld vanuit het perspectief van de overheid, de eigenaren van de centrale en degenen die hun leven op het spel zetten. Opvallend genoeg kan je tegenwoordig een tour krijgen door de kerncentrale.
Yakusho Koji, Takenouchi Yutaka en Kohinata Fumiyo spelen de hoofdrollen en The Days staat vanaf 1 juni op Netflix.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico