TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Als je dacht dat je na het einde van Mocro Maffia afgelopen vrijdag in een zwart gat was gevallen, dan hebben we goed nieuws. Tonnano krijgt namelijk een eigen serie.
Dat heeft Videoland zojuist bekendgemaakt.
Voor degenen die tijdens de laatste aflevering van Mocro Maffia niet meteen weg zapten tijdens de aftiteling, was er nog een kleine verrassing te zien. Er was namelijk nog een kort vervolg waarin Soesie in de auto stapt bij Lenny. Hij vraagt haar wie zijn handlanger Borsu heeft neergeknald, waarop zij antwoordt dat het Tonnano was. Samen besluiten ze hem te pakken.
Er werd al gespeculeerd wat dit zou kunnen betekenen. Nu blijkt dus dat Khalid Alterch zijn eigen spin-off serie krijgt dat Tonnano gaat heten. Videoland laat weten dat het seizoen uit zes afleveringen van dertig minuten bestaat en vanaf 2025 te streamen is bij Videoland.
Alle zes seizoenen van Mocro Maffia zijn te zien op Videoland.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan