TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het oplopen van een virusje klonk lang als vervelend, maar relatief onschuldig. Door de uitbraak van het coronavirus in weten we inmiddels beter. Steden zijn afgesloten, tienduizenden zijn besmet en duizenden gestorven.
Gelukkig zijn er wetenschappers die alles op alles zetten om de mensheid voor een dodelijke pandemie te behoeden. In de documentaireserie Pandemic: How to prevent an outbreak vertellen zij over hun werk. Geruststellend is dat niet: “Er is slechts één persoon nodig om een uitbraak te starten. De vraag is niet óf er een pandemie komt, maar wanneer dat gaat gebeuren.” Het is duidelijk: de artsen en microbiologen die aan het woord komen, hebben kijk op de zaak.
Sinds 22 januari op Netflix.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis