TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Cooking with Paris vertelde de Hilton-telg aan het begin van iedere aflevering dat ze van koken geen kaas had gegeten, daarna deed ze boodschappen in galajurk en de volgende dag kwam een kennis (bijvoorbeeld Kim Kardashian) langs om samen een recept te koken.
Paris zei voortdurend dingen als: 'slivering' en 'that's hot' terwijl ze al het voedsel bestrooide met eetbaar glitter. Gek genoeg had ze nog nooit van bieslook, een rasp of een garde gehoord maar dat mocht de pret niet drukken.
Cooking with Paris was al met al best vermakelijk, maar we zullen een tweede seizoen niet missen. Het best scoorde de blondine met de beroerde kookvaardigheden trouwens in Australië, verder was de wereld niet erg geïnteresseerd. Het zal Paris waarschijnlijk worst zijn.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers