TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Cooking with Paris vertelde de Hilton-telg aan het begin van iedere aflevering dat ze van koken geen kaas had gegeten, daarna deed ze boodschappen in galajurk en de volgende dag kwam een kennis (bijvoorbeeld Kim Kardashian) langs om samen een recept te koken.
Paris zei voortdurend dingen als: 'slivering' en 'that's hot' terwijl ze al het voedsel bestrooide met eetbaar glitter. Gek genoeg had ze nog nooit van bieslook, een rasp of een garde gehoord maar dat mocht de pret niet drukken.
Cooking with Paris was al met al best vermakelijk, maar we zullen een tweede seizoen niet missen. Het best scoorde de blondine met de beroerde kookvaardigheden trouwens in Australië, verder was de wereld niet erg geïnteresseerd. Het zal Paris waarschijnlijk worst zijn.
Een iets minder vol huis voor de familie Wildeman
12:51Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul
10:19Gaan Philip Freriks en Maarten van Rossem De Slimste Mens hiermee overtreffen?