TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Cooking with Paris vertelde de Hilton-telg aan het begin van iedere aflevering dat ze van koken geen kaas had gegeten, daarna deed ze boodschappen in galajurk en de volgende dag kwam een kennis (bijvoorbeeld Kim Kardashian) langs om samen een recept te koken.
Paris zei voortdurend dingen als: 'slivering' en 'that's hot' terwijl ze al het voedsel bestrooide met eetbaar glitter. Gek genoeg had ze nog nooit van bieslook, een rasp of een garde gehoord maar dat mocht de pret niet drukken.
Cooking with Paris was al met al best vermakelijk, maar we zullen een tweede seizoen niet missen. Het best scoorde de blondine met de beroerde kookvaardigheden trouwens in Australië, verder was de wereld niet erg geïnteresseerd. Het zal Paris waarschijnlijk worst zijn.
Video: Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer deelt slecht nieuws, 'Ik ben gecanceld'
12:05Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?