TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Cooking with Paris vertelde de Hilton-telg aan het begin van iedere aflevering dat ze van koken geen kaas had gegeten, daarna deed ze boodschappen in galajurk en de volgende dag kwam een kennis (bijvoorbeeld Kim Kardashian) langs om samen een recept te koken.
Paris zei voortdurend dingen als: 'slivering' en 'that's hot' terwijl ze al het voedsel bestrooide met eetbaar glitter. Gek genoeg had ze nog nooit van bieslook, een rasp of een garde gehoord maar dat mocht de pret niet drukken.
Cooking with Paris was al met al best vermakelijk, maar we zullen een tweede seizoen niet missen. Het best scoorde de blondine met de beroerde kookvaardigheden trouwens in Australië, verder was de wereld niet erg geïnteresseerd. Het zal Paris waarschijnlijk worst zijn.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'