TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Cooking with Paris vertelde de Hilton-telg aan het begin van iedere aflevering dat ze van koken geen kaas had gegeten, daarna deed ze boodschappen in galajurk en de volgende dag kwam een kennis (bijvoorbeeld Kim Kardashian) langs om samen een recept te koken.
Paris zei voortdurend dingen als: 'slivering' en 'that's hot' terwijl ze al het voedsel bestrooide met eetbaar glitter. Gek genoeg had ze nog nooit van bieslook, een rasp of een garde gehoord maar dat mocht de pret niet drukken.
Cooking with Paris was al met al best vermakelijk, maar we zullen een tweede seizoen niet missen. Het best scoorde de blondine met de beroerde kookvaardigheden trouwens in Australië, verder was de wereld niet erg geïnteresseerd. Het zal Paris waarschijnlijk worst zijn.
GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten
15:26Video: Maik de Boer liep hersenschudding op bij Het Zwaard van Damocles
14:11Yves Berendse geconfronteerd met mogelijke deelname aan The Masked Singer: 'Ik weet waar je naartoe wil...'