TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Van Japanse volwassenen weten we het niet zo zeker, maar Japanse peuters en kleuters zijn het aller schattigst van de hele wereld. Dat vindt zelfs kinderhater Irma.
In Old Enough! worden 2, 3 en 4-jarigen er door hun ouders op uitgestuurd voor boodschappen. Saai, denk je dan misschien. Maar nee hoor, als je een aflevering hebt gezien (die een minuut of 10 duurt), dan wil je ze allemaal zien. Beloofd. En daarna wil je nog veel meer. Er staan twee seizoenen op Netflix, maar de eerste is het allerleukst.
Wij Kijken Alles beluister je via zo'n beetje alle apps die je maar kunt bedenken, of het nou Spotify, Apple Podcasts, Podimo of Google Podcasts is. Je kunt ons bijna niet missen. Het tweede seizoen zit er inmiddels op, maar we zijn sneller dan je denkt terug met seizoen drie!
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'