TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Van Japanse volwassenen weten we het niet zo zeker, maar Japanse peuters en kleuters zijn het aller schattigst van de hele wereld. Dat vindt zelfs kinderhater Irma.
In Old Enough! worden 2, 3 en 4-jarigen er door hun ouders op uitgestuurd voor boodschappen. Saai, denk je dan misschien. Maar nee hoor, als je een aflevering hebt gezien (die een minuut of 10 duurt), dan wil je ze allemaal zien. Beloofd. En daarna wil je nog veel meer. Er staan twee seizoenen op Netflix, maar de eerste is het allerleukst.
Wij Kijken Alles beluister je via zo'n beetje alle apps die je maar kunt bedenken, of het nou Spotify, Apple Podcasts, Podimo of Google Podcasts is. Je kunt ons bijna niet missen. Het tweede seizoen zit er inmiddels op, maar we zijn sneller dan je denkt terug met seizoen drie!
Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest op het plein, Secret duets, Tears of the Sun