TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Van Japanse volwassenen weten we het niet zo zeker, maar Japanse peuters en kleuters zijn het aller schattigst van de hele wereld. Dat vindt zelfs kinderhater Irma.
In Old Enough! worden 2, 3 en 4-jarigen er door hun ouders op uitgestuurd voor boodschappen. Saai, denk je dan misschien. Maar nee hoor, als je een aflevering hebt gezien (die een minuut of 10 duurt), dan wil je ze allemaal zien. Beloofd. En daarna wil je nog veel meer. Er staan twee seizoenen op Netflix, maar de eerste is het allerleukst.
Wij Kijken Alles beluister je via zo'n beetje alle apps die je maar kunt bedenken, of het nou Spotify, Apple Podcasts, Podimo of Google Podcasts is. Je kunt ons bijna niet missen. Het tweede seizoen zit er inmiddels op, maar we zijn sneller dan je denkt terug met seizoen drie!
Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond
10:54Hilarisch: Bekijk de bloopers van Gooische Vrouwen seizoen 7
09:52Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg