TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Waar je tot nu toe 9,99 euro betaalde per maand, wordt dat voortaan 13,99 euro. Een gigantische verhoging. Helemaal onverwacht is de prijsstijging niet, het was vanaf het begin bekend dat de 9,99 euro een introductieprijs was. Die 50 miljoen die Max Verstappen jaarlijks opstrijkt, moet ergens vandaan komen.
Vier euro kan in tijden van prijsstijgingen all over the place voor veel kijkers reden zijn om Viaplay op te zeggen, maar daar lijkt de streamingdienst niet bang voor. Het aantal Nederlandse abonnementen op Viaplay stijgt de laatste tijd alleen maar. Veel mensen kunnen niet zonder hun Max Verstappen-shot en daar komt vanaf 6 augustus ook nog het Engelse voetbal van de Premier League bij.
Viaplay heeft al gezegd dat het niets voelt voor een goedkoper abonnement mét reclames, zoals bijvoorbeeld Netflix dit jaar introduceert. De streamingdienst laat weten dat de noodzaak daarvoor ontbreekt.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los