TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Die lage score heeft ongetwijfeld iets te maken met de controverse rond Queen Cleopatra. In het docudrama wordt de Egyptische koningin gespeeld door een zwarte actrice terwijl Cleopatra in het echt van Grieks/Macedonische afkomst was. Maar ook de recensies zijn allesbehalve enthousiast. De serie wordt beschreven als een oppervlakkige soap.
Dan nog is 2% idioot laag. Ook voor Netflix-begrippen. Tot nu toe was Resident Evil de Netflix-kneus op Rotten Tomatoes. 22% van de mensen thuis vond dat een goede serie en daarmee was het de slechtst scorende serie voor Queen Cleopatra op de streamingdienst. Andere flops zoals Jupiter’s Legacy scoorden nog een heel aardige 73%.
De serie wordt trouwens ook niet zo heel goed bekeken, hij is in de eerste week niet hoger gekomen dan op nummer 6 in de Netflix top 10.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'