TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Mike Atlas was ooit een gerespecteerd politiecommissaris die met zijn team de straten van Berlijn schoonveegde van bende-gespuis. Na een traumatische ervaring - die hij zich vanwege geheugenverlies niet kan herinneren - leeft hij sinds bijna een jaar op straat, zijn vrouw en dochter in verwarring achterlatend.
Wanneer een man, die door zijn toedoen in de gevangenis zit, zelfmoord pleegt, gaat Atlas twijfelen aan diens schuld en wil hij de moordzaak heropenen waarvoor die man was veroordeeld. De nieuwe assistent openbaar aanklager Jules Andergast krijgt precies hetzelfde idee. En dus gaan ze samenwerken. En daarmee gaat er een beerput open.
Tja, wat zullen we zeggen van Schlafende Hunde. Het is een aardige serie die je best kunt kijken wanneer je niet zoveel om handen hebt. Maar erg blij werd deze recensent er niet van. De serie heeft veel te veel personages wat het verhaal onnodig ingewikkeld maakt. Hoofdpersonage Mike Atlas is ronduit saai waardoor het je als kijker niet bijster interesseert wat er met hem gebeurt.
En er zit een plottwist in die de schrijvers beter achterwege hadden kunnen laten. Hoogtepunt van de serie is actrice Luise von Finckh die haar personage Jules Andergast wel tot leven weet te wekken.
2 van de 5 sterren
Partnerbijdrage
Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan