TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Peter Sutherland (Gabriel Basso) is een onbeduidende FBI-agent die een bijzonder saai baantje heeft. Hij zit de hele dag in een kelder van het Witte Huis bij een telefoon voor spionnen in nood. Alleen rinkelt die telefoon nooit. Tot ie dat op een dag wel doet. Het is de doodsbange Rose Larkin (Luciane Buchanan). Ze is geen spion maar een gewone burger die wier oom en tante zijn vermoord.
Het leidt er uiteindelijk toe dat Peter en Rose een complot ontdekken dat helemaal tot het Witte Huis reikt en waardoor ze samen op de vlucht moeten voor een stel huurmoordenaars moeten. Ze hebben geen idee meer wie ze kunnen vertrouwen.
De afgelopen maanden verschenen verschillende spionageseries op Netflix die behoorlijk wat van elkaar weg hebben zoals Treason en The Recruit. De nieuwe onderhoudende serie The Night Agent past naadloos in dat rijtje. Origineel is het dus allemaal niet, maar wel goed gemaakt.
De reeks zit bomvol actie en er wordt prima geacteerd. Af en toe werd het zo ingewikkeld dat ondergetekende het plot af ten toe dreigde kwijt te raken, maar gelukkig nam een van de hoofdpersonen precies op dat moment de moeite om de hele boel nog eens in sneltreinvaart uit te leggen. Ideaal!
3 van de 5 sterren
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, gevolgd door sprintkwalificatie op vrijdag, de sprintrace en reguliere kwalificatie op zaterdag, en de grote race op zondagavond. Daarnaast staat er veel op het spel voor de coureurs in Austin.
Gerard Joling denkt nog lang niet aan stoppen: 'Zolang mijn lichaam en stem het volhouden'
10:00Bente Fokkens blikt terug op haar Beste Zangers-deelname: 'Schrok een beetje van hoe lief de kijkers zijn'
09:07De TV van gisteren: Slimste Mens scoort, kijkcijferrecord voor Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Alle remmen los!, Charlotte's Web
18:52Krijgen Petra en Lieske uit B&B Vol Liefde een eigen tv-programma?