TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
See was één van de series waar Apple mee pronkte toen het zijn eigen streamingdienst lanceerde. Het verhaal speelt in de nabije toekomst, waar de mensheid door een virus bijna is uitgeroeid. De overlevenden zijn allemaal blind en proberen in stammen te overleven. De serie is bedacht door Steven Knight, de man achter Peaky Blinders, en de serie had een soort Game of Thrones van Apple TV+ moeten worden maar dat kwam niet echt van de grond.
Het derde seizoen wordt dus het laatste voor See. Nu stamleider Baba Vos (Jason Mamoa) eindelijk zijn broer Edo (Dave Bautista) heeft verslagen maakt de serie een sprongetje in de tijd. Een jaar na de gebeurtenissen in het tweede seizoen hebben de Trivantians een geavanceerd wapen ontwikkeld. Baba Vos moet terug naar zijn familie om ze te beschermen. Ook de Nederlandse Sylvia Hoeks keert in het laatste seizoen weer terug als koningin Kane.
Op 26 augustus gaat seizoen 3 van See van start op Apple TV+. Daarna zie je elke vrijdag een nieuwe aflevering van het achtdelige seizoen.
Of je nu al jaren fan bent of pas sinds de hit Terug in de Tijd; er is goed nieuws voor iedereen die geen genoeg kan krijgen van Yves Berendse. Je kunt zaterdagavond bij Videoland namelijk live genieten van zijn concert.
Presentator Sinterklaasjournaal bekend en hier komt de landelijke intocht aan
11:03Thomas van Groningen zenuwachtig voor presenteren De Oranjezomer: ‘Slaap er slecht van’
09:57Zijn Deedry en Roy uit Boer Zoekt Vrouw nog samen?
08:32De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich kapot aan Ziggo Sport-commentator tijdens finale Oranje onder 19
19:16Mike en Denise uit Winter Vol Liefde krijgen een eigen reallifesoap