TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de eerste reeks onthulde een mysterieuze hacker de zeer persoonlijke geheimen van de leerlingen op een middelbare school. Sofia besloot in actie te komen om de hacker te stoppen, maar dat zorgde ervoor dat haar eigen geheimen ook naar buiten kwamen.
In het tweede seizoen wilde een onbekende de dood van Luis wil wreken. Hij had het voorzien op leerlingen en docenten. Op het einde waren er nog genoeg losse eindjes voor een derde seizoen. En dat komt er dus ook.
Meteen na de dood van Susana spreekt de groep af om het nooit meer te hebben over hun betrokkenheid bij het ongeluk. 15 maanden later staan de scholieren op punt van slagen en ziet alles er picco bello uit. Totdat @todostussecretos weer geactiveerd wordt en hun rooskleurige toekomst alsnog in het water dreigt te vallen. Sofia is alweer degene die achter de dader aangaat.
Het derde seizoen van Control Z staat op 6 juli op Netflix. Daarmee nemen we ook afscheid van de serie, want een vierde seizoen zit er niet in. Voor het derde seizoen wordt een tijdsprong gemaakt van vijftien maanden
Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'