TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Toen Mocro Maffia in 2018 debuteerde op Videoland groeide de serie met over ultracriminele drugscriminelen in Amsterdam al heel snel uit tot een publieksfavoriet. En die populariteit bleef groeien tot Mocro Maffia in 2022 zelfs de 50 miljoen streams aantikte. Ongekend succesvol voor Nederlandse begrippen.
Het succes hield niet op bij de landsgrenzen; ook mensen in Indonesië, Frankrijk, Japan, Duitsland en het Verenigd Koninkrijk kunnen kijken naar de strapatsen van de nietsontziende criminelen. En de serie bleek ook een enorme springplank voor acteurs als Robert de Hoog, Achmed Akkabi en Nasrdin Dchar.
Maar aan al het moois komt een eind. Bovendien worden drugscriminelen meestal niet heel oud of belanden ze in de gevangenis, het houdt een keer op. Het is de vraag wie er na het finale-seizoen nog overeind staan. Wordt het Paus, Potlood of toch Tatta?
Seizoen 5 van Mocro Maffia is net begonnen op Videoland en het zesde seizoen volgt in 2024.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight