TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de teaser vormen de kinderen van mediamagnaat Logan Roy een alliantie om hun vader ten val te brengen die hen de leiding over het familiebedrijf Waystar Royco door de neus heeft geboord. Maar dat laten Kendall (Jeremy Strong), Shiv (Sarah Snook) en Roman (Kieran Culkin) dus niet op zich zitten.
Lees hier onze recensie van seizoen 1 van Succession
Veel valt er nog niet te zien in de korte teaser maar in de bijbehorende tekst staat het volgende te lezen: 'De verkoop van Waystar Royco aan tech-miljardair Lukas Matsson (Alexander Skarsgård) komt steeds dichterbij. Het vooruitzicht op deze aardverschuiving zorgt voor een existentiële angst en scheuren in de familie Roy terwijl ze zich proberen voor te stellen hoe hun leven eruit zal zien als de deal doorgaat. Een machtsstrijd barst los wanneer de familieleden door hebben dat in de toekomst hun macht en politieke gewicht wel eens behoorlijk ingeperkt kan worden.'
In de laatste aflevering van het derde seizoen zagen we natuurlijk ook nog dat Tom (Matthew Macfadyen), de echtgenoot van Shiv, haar en haar broers een enorme loer draaide. Het is de vraag of het huwelijk dat gaat overleven.
Succession seizoen 4 begint op 27 maart op HBO MAX
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico