TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de teaser vormen de kinderen van mediamagnaat Logan Roy een alliantie om hun vader ten val te brengen die hen de leiding over het familiebedrijf Waystar Royco door de neus heeft geboord. Maar dat laten Kendall (Jeremy Strong), Shiv (Sarah Snook) en Roman (Kieran Culkin) dus niet op zich zitten.
Lees hier onze recensie van seizoen 1 van Succession
Veel valt er nog niet te zien in de korte teaser maar in de bijbehorende tekst staat het volgende te lezen: 'De verkoop van Waystar Royco aan tech-miljardair Lukas Matsson (Alexander Skarsgård) komt steeds dichterbij. Het vooruitzicht op deze aardverschuiving zorgt voor een existentiële angst en scheuren in de familie Roy terwijl ze zich proberen voor te stellen hoe hun leven eruit zal zien als de deal doorgaat. Een machtsstrijd barst los wanneer de familieleden door hebben dat in de toekomst hun macht en politieke gewicht wel eens behoorlijk ingeperkt kan worden.'
In de laatste aflevering van het derde seizoen zagen we natuurlijk ook nog dat Tom (Matthew Macfadyen), de echtgenoot van Shiv, haar en haar broers een enorme loer draaide. Het is de vraag of het huwelijk dat gaat overleven.
Succession seizoen 4 begint op 27 maart op HBO MAX
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'