Streaming
We kunnen deze zomer al kijken naar Sweet Magnolias seizoen 3
Irma Tomas
  ·  
Sweet Magnolias speelt zich af in het diepe Zuiden van de Verenigde Staten waar het weer altijd broeierig is, de mensen vriendelijk en waar Maddie, Dana Sue en Helen proberen een lang en gelukkig leven te leiden. Maar er zijn altijd anderen die roet in het eten gooien.
Cal was woedend
Na het einde van seizoen 2 zijn er nogal wat vragen waar seizoen 3 antwoord op moet geven. Zo begon Helen net verliefd te worden op Erik toen haar oude liefde Ryan ineens weer op de proppen kwam en haar ten huwelijk vroeg. Wat gaat ze doen? En Maddie dacht het helemaal voor elkaar te hebben me footballcoach Cal toen bleek dat hij een klein woedeprobleempje heeft. Wat gaat zij doen?
Bill is de vader
Intussen besloot Dana Sue haar ex Ronnie weer in huis te nemen. En de grootste onthulling van allemaal was dat Bill, de ex-man van Maddie de vader blijkt te zijn van Isaac, de keukenhulp die al een tijdje op zoek was naar zijn biologische ouders.
Mysterieuze vrouw
In de laatste aflevering van seizoen 2 dook ook nog een mysterieuze figuur op. Annie, de dochter van Dana Sue werd aangesproken door een vrouw die haar moeder een 'levensverwoester' noemde. Later dook dezelfde vrouw op terwijl ze de banden van het restaurant van restaurant Sullivan's aan gort sneed.
Toen Maddie, Helen en Dana Sue de beelden van de vernieling zagen, hadden ze maar één ding te zeggen: 'ze is terug'. Wie is deze mysterieuze vrouw?
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Peter Pannekoek vertelt over zijn liefde voor de podiumkunsten
In het nieuwe programma Waarom Gaan We Niet Vaker? wil cabaretier Peter Pannekoek zijn liefde voor de podiumkunsten overbrengen op de kijker. Hij spreekt met makers en zet iedere aflevering twee actuele voorstellingen in de schijnwerpers.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:01Netflix-serie Maid weer populair dankzij TikTok
10:00Tussenstand 3e kwalificatieronde Gouden Televizier-Ring 2023
10:00Peter Pannekoek strijdt voor meer cultuurprogramma's op tv: 'Dat miste ik nog'
08:45De TV van gisteren: De Rijdende Rechter van start met ruim 1,1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Waarom Gaan We Niet Vaker?, Theater Maas en Boerderij van Dorst