TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
‘De brief voor de koning’ uit 1962 was niet alleen voor veel Nederlandse kinderen een eerste kennismaking met het fantasygenre. Ook in de rest van de wereld verslonden kinderen en volwassenen het boek van Tonke Dragt. Netflix gebruikt het verhaal als basis voor een zesdelige serie, die zich net als het boek afspeelt in een fictieve middeleeuwse wereld.
Hoofdpersoon in de reeks is Tiuri (Amir Wilson), een dappere maar helaas niet al te getalenteerde schildknaap. Toch krijgt juist hij de opdracht om een boodschap aan de koning over te brengen. En die is belangrijk, want de toekomst van het rijk hangt ervan af.
Nederlandse acteurs Gijs Blom (Jongens) en Yorick van Wageningen (Oorlogswinter) spelen ook mee.
Vanaf 20 maart op Netflix.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje