TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De halve wereld luistert tegenwoordig via Spotify op een legale manier (gratis) naar muziek, maar dat was tot 2010 wel anders. Toen werd muziek massaal illegaal gedownload via piratensites. De Zweden Daniel Ek en Martin Lorentzon maakten daar een einde aan met hun bedrijf Spotify.
Maar de wereldwijde lancering van Spotify ging niet gemakkelijk. Apple-baas Steve Jobs wilde bijvoorbeeld niets weten van Spotify. Toch kregen Ek en Lorentzon de grote muzieklabels aan hun kant.
The Playlist is gebaseerd op het boek Spotify Untold van onderzoeksjournalisten Sven Carlsson en Jonas Leijonhufvud en gaat over de opkomst van muziekdienst Spotify. De serie bestaat uit zes afleveringen van 1 uur en de belangrijkste rollen worden gespeeld door Edvin Endre, Ulf Stenberg, Gizem Erdogan, Joel Lützow en Christian Hillborg.
The Playlist staat op 13 oktober op Netflix.
Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?