TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In het Zweedse Black Crab hebben we met z'n allen ons eigen bestaan in gevaar gebracht als gevolg van klimaatverandering en een burgeroorlog. In deze apocalyptische wereld ligt het lot van de mensen in handen van zes soldaten en een pakketje.
De soldaten krijgen schaatsen en wapens mee mee en worden op een zelfmoordmissie gestuurd over een bevroren zee om een een paar capsules naar een laboratorium te vervoeren dat eindelijk een einde kan maken aan de oorlog. De soldaten kennen elkaar niet, weten niet wat er in het pakje zit en het is dus maar de vraag hoe ver ze bereid zijn te gaan om de mensheid te redden.
Black Crab is gebaseerd op een boek van Jerker Virdborg. De film staat op 18 maart op Netflix met in de hoofdrol Noomi Rapace. En als je denkt, waar ken ik die naam ook alweer van? Ze speelde Lisbeth Salander in de Millenium-trilogie.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad