TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In het Zweedse Black Crab hebben we met z'n allen ons eigen bestaan in gevaar gebracht als gevolg van klimaatverandering en een burgeroorlog. In deze apocalyptische wereld ligt het lot van de mensen in handen van zes soldaten en een pakketje.
De soldaten krijgen schaatsen en wapens mee mee en worden op een zelfmoordmissie gestuurd over een bevroren zee om een een paar capsules naar een laboratorium te vervoeren dat eindelijk een einde kan maken aan de oorlog. De soldaten kennen elkaar niet, weten niet wat er in het pakje zit en het is dus maar de vraag hoe ver ze bereid zijn te gaan om de mensheid te redden.
Black Crab is gebaseerd op een boek van Jerker Virdborg. De film staat op 18 maart op Netflix met in de hoofdrol Noomi Rapace. En als je denkt, waar ken ik die naam ook alweer van? Ze speelde Lisbeth Salander in de Millenium-trilogie.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
