TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De Duitse Charlotte wordt op 17-jarige leeftijd uitgehuwelijkt aan de Engelse koning George. Daar heeft ze in het begin helemaal geen zin in, maar wanneer ze de knappe en charmante George ontmoet, vliegen de vonken al snel in het rond. Tot Charlotte ontdekt dat George flinke mentale problemen heeft. Een tweede verhaallijn speelt zich af in Bridgerton-tijd waarin koningin Charlotte haar 13 kinderen probeert te motiveren om een troonopvolger te produceren. En dan is er nog de rest van de adelen in Londen en het personeel.
Lees meer over de ziekte van koning George
Waar het in Bridgerton seizoen 2 ontbrak aan seks, wordt dat hier dubbel en dwars goedgemaakt. Charlotte en George kunnen niet van elkaar afblijven en ook de twee kamerheren van het koninklijke duo lusten er wel pap van. Een beetje gewip maakt een kostuumdrama als dit nu eenmaal aangenamer. Voor het gemak vergeten we even het lot van de jonge lady Danbury die gelaten een paar keer in de week door haar vervelende, oude echtgenoot wordt genomen. Waar het in Bridgerton vanzelfsprekend is dat de adelen eerlijk over blank en zwart zijn verdeeld, laat deze prequel zien, hoe dat zo is gekomen en dat is een welkome aanvulling op de originele serie.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen