TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dertien jaar na de verkrachting moord op Marianne Vaatstra in 1999 werd Jasper S. eindelijk opgepakt nadat hij vrijwillig zijn DNA had afgestaan aan de politie in een grootschalig DNA-onderzoek. De arrestatie kwam na een periode waarin zo'n beetje iedereen in de buurt van het Friese Zwaagwesteinde verdacht was geweest, inclusief een stel asielzoekers. Er was alleen geen haan die kraaide naar Jasper S.
Jasper S. was een boer, en de buurman van Marianne. Hij had haar met een mes een veld in gedwongen waar ze later dood werd gevonden. Ervaren makers Willem Bosch en Pieter Kuijpers gaan de serie maken voor Viaplay. Bosch werkt al tien jaar aan het verhaal en vindt deze serie perfect voor de specifieke donkere nordic-noir stijl.
Het wordt de derde original van Viaplay. Eerder kondigde de streamingdienst al de series Something Stupid en De Schuldige aan.
Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'