TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Waar je tot nu toe 9,99 euro betaalde per maand, wordt dat voortaan 13,99 euro. Een gigantische verhoging. Helemaal onverwacht is de prijsstijging niet, het was vanaf het begin bekend dat de 9,99 euro een introductieprijs was. Die 50 miljoen die Max Verstappen jaarlijks opstrijkt, moet ergens vandaan komen.
Vier euro kan in tijden van prijsstijgingen all over the place voor veel kijkers reden zijn om Viaplay op te zeggen, maar daar lijkt de streamingdienst niet bang voor. Het aantal Nederlandse abonnementen op Viaplay stijgt de laatste tijd alleen maar. Veel mensen kunnen niet zonder hun Max Verstappen-shot en daar komt vanaf 6 augustus ook nog het Engelse voetbal van de Premier League bij.
Viaplay heeft al gezegd dat het niets voelt voor een goedkoper abonnement mét reclames, zoals bijvoorbeeld Netflix dit jaar introduceert. De streamingdienst laat weten dat de noodzaak daarvoor ontbreekt.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in