TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Waar je tot nu toe 9,99 euro betaalde per maand, wordt dat voortaan 13,99 euro. Een gigantische verhoging. Helemaal onverwacht is de prijsstijging niet, het was vanaf het begin bekend dat de 9,99 euro een introductieprijs was. Die 50 miljoen die Max Verstappen jaarlijks opstrijkt, moet ergens vandaan komen.
Vier euro kan in tijden van prijsstijgingen all over the place voor veel kijkers reden zijn om Viaplay op te zeggen, maar daar lijkt de streamingdienst niet bang voor. Het aantal Nederlandse abonnementen op Viaplay stijgt de laatste tijd alleen maar. Veel mensen kunnen niet zonder hun Max Verstappen-shot en daar komt vanaf 6 augustus ook nog het Engelse voetbal van de Premier League bij.
Viaplay heeft al gezegd dat het niets voelt voor een goedkoper abonnement mét reclames, zoals bijvoorbeeld Netflix dit jaar introduceert. De streamingdienst laat weten dat de noodzaak daarvoor ontbreekt.
Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'
14:08Verdrietig nieuws voor start Over Mijn Lijk: drie nieuwe kandidaten reeds overleden
11:04Expeditie Robinson-kandidaten Camiel en Mátyás houden hun eigen eetproef
10:27Dit programma vervangt Hunted op de maandagavond