TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Koen Verweij (31) en Jutta Leerdam (23) staan bekend als het glamourkoppel van de schaatswereld. De twee moesten zich tijdens het Olympische kwalificatie toernooi in Heerenveen zien te plaatsen voor de Spelen die op 4 februari beginnen. We weten nu al dat er geen happy end aan de documentaire komt, want de droom van Koen spatte uiteen. Hij reed niet hard genoeg op zijn 1500 meter. Jutta Leerdam pakt binnenkort wel het vliegtuig naar Peking.
In de documentaire van Nick Hoedeman zien we hoe Koen en Jutta zich maandenlang dagelijks in het zweet werkte in trainingskampen, wedstrijden en sportscholen om de Spelen maar te halen. En dat allemaal in hun eigen schaatsteam met Koen zelf als manager.
De driedelige documentaire Koen en Jutta – Alles Of Niets is vanaf donderdag 20 januari in zijn geheel te zien bij Videoland.
Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland
14:15Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'
14:03Actrice Ortál Vriend weemoedig over laatste opnames Flikken Rotterdam
13:30Merel Westrik geeft uniek afscheidscadeau bij laatste ochtendshow