TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Met veel geweld wist een aantal robots zich een weg uit de pretparken te banen. Nu lopen Dolores en Bernard vrij rond in Los Angeles. En dat is geen goed nieuws.
Het heeft twee seizoenen geduurd, maar de niet van echte mensen te onderscheiden robots zijn nu eindelijk uit hun reservaten ontsnapt. Gezien de hoeveelheid dood en verderf die ze in de eerste seizoenen zaaiden, is dat geen goed nieuws voor de mensheid.
Dolores en Bernard bevinden zich in een toekomstige versie van Los Angeles en zien hoe mensen robots behandelen. Maeve is intussen terechtgekomen in een reservaat dat is gebaseerd op het Italië van Mussolini. Nieuw dit seizoen: Aaron Paul als Caleb, het liefje van Dolores. Hij was eerder te zien als Jesse Pinkman in Breaking bad.
Vanaf 16 maart op Ziggo.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, MasterChef Australië, The Mothman Prophecies
11:09Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over
08:57De TV van gisteren: kijkers laten massaal van zich horen na start Hitster en Nederlands Domste op Super Saturday