TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Talkshow
Dat vertelt Derksen in zijn podcast Groeten uit Grolloo.
Vorige week liet Johan Derksen in De Telegraaf weten dat hij Wierd Duk of Victor Vlam graag als opvolger van Albert Verlinde ziet. Daar komt hij in de podcast nog even op terug.
''We zijn helemaal niet blij dat Albert Verlinde weggaat, maar ik denk dat er maar één geschikte opvolger is, dat is Wierd Duk'', begint hij. ''Ik vind Victor Vlam ook goed, maar ik ben het met Wilfred eens dat we hem beter aan de bar kunnen laten zitten.''
Ook over presentator Matthijs van Nieuwkerk is Johan erg enthousiast. ''Wilfred en ik zijn erg gecharmeerd van Matthijs van Nieuwkerk. Dat heeft ook te maken met het feit dat hij natuurlijk heel onrechtvaardig behandeld is en ten onrechte gecanceld is. Ik weet niet hoe Matthijs daarin staat, maar die zouden we ook graag erbij willen hebben'', zegt Johan erover.
"Wij zien het ook iets als die man een kans geven. Hij verdient het toch op tv te zijn. Hij was jarenlang de beste presentator van Nederland, hij heeft iets neergezet niet te geloven.''
Volgens Johan Derksen mogen hij en Wilfred Genee zelf bepalen wie de opvolger van Albert Verlinde wordt. De mannen zijn op maandag 14 augustus weer terug op de buis met Vandaag Inside.
Partnerbijdrage
Deze B&B Vol Liefde-sterren daten nu met elkaar: 'Hij is in het echt veel leuker'
15:56Linda de Mol belooft 'beste cliffhanger tot nu toe' in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
15:11Tamara Brinkman hoopte op andere GTST-exit van Saskia: 'Vond het niet kloppend'
13:55Hannah Mae, Billy Dans en SERA vormen jury Junior Songfestival: 'Wat een eer'
12:41AVROTROS: 'Nederland doet niet mee aan Songfestival 2026 als EBU Israël toelaat'