TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Harm Edens maakte alweer bijna een jaar geleden de eerste reeks van het vernieuwde 10 voor Taal. Het taalspelletje sloeg in opgefriste vorm zo goed aan, dat opnieuw een groep bekende Nederlanders de tanden mag stukbijten op een reeks taaie taalkwesties.
Net als in het eerste seizoen nemen twee teams van elk twee BN’ers het tegen elkaar op. In vijf rondes testen ze hun kennis van de basis van taal: spelling, grammatica en etymologie. Wat de quiz extra leuk maakt is dat kandidaten geen idee hebben wat hen te wachten staat. Naast vaste onderdelen als Taalslippertjes en Brengels, waarin alles draait om gebroken Engels, zijn er elke week nieuwe spelrondes. In de eerste aflevering spelen Jeroen Woe en Niels van der Laan tegen Jörgen Raymann en Ronald Giphart.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los