TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het schip verging met man en macht.’ Het is een van de taalslippertjes - zinnen waarin woorden of uitdrukkingen niet helemaal goed zijn gebruikt - die de afgelopen weken voorbijkwamen in 10 voor Taal.
Deze week is het de beurt aan presentatrice Marlayne Sahupala en weervrouw Amara Onwuka om dergelijke taalfouten te herkennen én te laten zien hoe goed ze zijn in Nederlands. Natuurlijk is presentator Harm Edens ook weer van de partij.
De twee nemen het op tegen schrijfster Daphne Deckers en acteur Thomas Cammaert. Na twee jaar van weinig tot geen voorstellingen stond Cammaert de afgelopen maanden weer op het toneel in de voorstelling Trompettist in Auschwitz, samen met Soy Kroon, en in Lichter dan ik. ‘Ik mag weer verhalen vertellen, en dat blijf ik de komende tijd doen!’ schreef de Vlaming enthousiast op Instagram.
Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'