TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Het schip verging met man en macht.’ Het is een van de taalslippertjes - zinnen waarin woorden of uitdrukkingen niet helemaal goed zijn gebruikt - die de afgelopen weken voorbijkwamen in 10 voor Taal.
Deze week is het de beurt aan presentatrice Marlayne Sahupala en weervrouw Amara Onwuka om dergelijke taalfouten te herkennen én te laten zien hoe goed ze zijn in Nederlands. Natuurlijk is presentator Harm Edens ook weer van de partij.
De twee nemen het op tegen schrijfster Daphne Deckers en acteur Thomas Cammaert. Na twee jaar van weinig tot geen voorstellingen stond Cammaert de afgelopen maanden weer op het toneel in de voorstelling Trompettist in Auschwitz, samen met Soy Kroon, en in Lichter dan ik. ‘Ik mag weer verhalen vertellen, en dat blijf ik de komende tijd doen!’ schreef de Vlaming enthousiast op Instagram.
GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'