TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoewel Den Besten en Veul al veel verhalen van bewoners hebben aangehoord, zijn nog lang niet alle problemen in Laak besproken.
In de derde aflevering van 100 dagen in de Vergeten Wijk gaat Veul op pad met een medewerker van de woningbouwcorporatie. Hij leert onder andere meneer Govaert kennen die heel veel spullen bewaart en uit zijn isolement probeert te breken. Daarnaast bezoekt hij een gevlucht Soedanees gezin dat noodgedwongen in een beschimmelde woning verblijft.
Terwijl Den Besten ondertussen luistert naar het verhaal van de Syrische vluchteling Wael, wordt hij overrompeld door een gevoel van machteloosheid. Hij krijgt tips van zijn stagebegeleider over zijn aanpak als sociaal werker en leert hoe hij een verschil kan maken in het leven van een ander.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is iedere woensdag vanaf 21:10 uur te zien bij VPRO op NPO3. Deze aflevering volgt op 13 december.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar