TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoewel Den Besten en Veul al veel verhalen van bewoners hebben aangehoord, zijn nog lang niet alle problemen in Laak besproken.
In de derde aflevering van 100 dagen in de Vergeten Wijk gaat Veul op pad met een medewerker van de woningbouwcorporatie. Hij leert onder andere meneer Govaert kennen die heel veel spullen bewaart en uit zijn isolement probeert te breken. Daarnaast bezoekt hij een gevlucht Soedanees gezin dat noodgedwongen in een beschimmelde woning verblijft.
Terwijl Den Besten ondertussen luistert naar het verhaal van de Syrische vluchteling Wael, wordt hij overrompeld door een gevoel van machteloosheid. Hij krijgt tips van zijn stagebegeleider over zijn aanpak als sociaal werker en leert hoe hij een verschil kan maken in het leven van een ander.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is iedere woensdag vanaf 21:10 uur te zien bij VPRO op NPO3. Deze aflevering volgt op 13 december.
Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak
12:19Update over de risicovolle operatie van Alex uit Over Mijn Lijk: 'Het ziet er niet heel best uit'
12:13Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde