TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoewel Den Besten en Veul al veel verhalen van bewoners hebben aangehoord, zijn nog lang niet alle problemen in Laak besproken.
In de derde aflevering van 100 dagen in de Vergeten Wijk gaat Veul op pad met een medewerker van de woningbouwcorporatie. Hij leert onder andere meneer Govaert kennen die heel veel spullen bewaart en uit zijn isolement probeert te breken. Daarnaast bezoekt hij een gevlucht Soedanees gezin dat noodgedwongen in een beschimmelde woning verblijft.
Terwijl Den Besten ondertussen luistert naar het verhaal van de Syrische vluchteling Wael, wordt hij overrompeld door een gevoel van machteloosheid. Hij krijgt tips van zijn stagebegeleider over zijn aanpak als sociaal werker en leert hoe hij een verschil kan maken in het leven van een ander.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is iedere woensdag vanaf 21:10 uur te zien bij VPRO op NPO3. Deze aflevering volgt op 13 december.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen