TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
A Dangerous Boy vertelt het verhaal van de IJslandse hacker Sigurdur Thordarson. Hij was slechts veertien jaar oud toen hij belastende documenten over banken en politici lekte naar de media. Zijn reputatie van ‘tienerklokkenluider’ trok de aandacht van Julian Assange, de oprichter van WikiLeaks.
De Australiër herkende zichzelf in de jonge hacker en gaf hem een belangrijke rol binnen de klokkenluidersorganisatie. Maar aan de vriendschap kwam een abrupt eind toen ‘Siggi’ bij de FBI een verklaring aflegde tegen zijn voormalige werkgever in ruil voor immuniteit.
Het duistere criminele verleden van de informant komt zijn geloofwaardigheid echter niet bepaald ten goede. Thordarson en andere betrokkenen blikken in deze documentaire terug op dit roerige hoofdstuk.
De 2Doc: A Dangerous Boy is op dinsdag 14 mei vanaf 23:17 uur te zien op NPO2.
Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma