TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee mensen die documentairemaker Diego Gutiérrez zeer dierbaar zijn, weten dat ze binnenkort zullen overlijden. Aan zowel zijn moeder Gina als zijn beste vriend Danniel vroeg Gutiérrez of ze de laatste fase van hun leven op film wilden vastleggen. In 2Doc: De Spiegel en het Raam verbeeldt de regisseur de naderende dood als een reis naar Antarctica.
Terwijl Gina haar blik als door een raam naar buiten richt en stilstaat bij de mensen en plaatsen in haar leven, reflecteert Danniel vooral op zichzelf. Gutiérrez ziet het het zelf als een ontroerende en droevige reis. "Ik heb het gevoel dat ik twee brandende kaarsen aan het filmen ben, en ze vragen mij door te gaan zelfs wanneer de vlam dooft", zegt de filmmaker over het proces, dat ook de kijker niet onbewogen laat.
Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland
09:08Terugkijken: Roxeanne Hazes zingt Lichtjes Branden in The Passion
09:04Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start