TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In december 2019 gebeurde er iets wat de inleiding bleek van de grootste wereldwijde gezondheidscrisis van deze eeuw. Experts constateerden in de Chinese stad Wuhan officieel de eerste besmetting met de ziekte Covid-19. Korte tijd werd de ernst onderschat, maar al snel was duidelijk dat de hele wereld eraan moest geloven.
In How To Survive a Pandemic starten de documentairemakers vlak na de corona-uitbraak met het volgen van mensen die nauw betrokken zijn bij deze gezondheidsramp. Wetenschappers, laboranten en farmaceuten zetten alles op alles om een vaccin te ontwikkelen, terwijl overheidsinstanties zich inspannen om de samenleving draaiende te houden. Ondertussen werken journalisten dag en nacht om verslag te doen van de wereldwijde pandemie.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Nieuw seizoen Ontvoerd is vanaf deze datum te zien
13:30Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'