TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de jaren 70 werd Tim geadopteerd. Adoptievader Lex is trots op zijn idealistische daad om een kind uit Indonesië te halen. Zoon Tim heeft daar heel andere gevoelens over. De adoptie heeft bij hem juist veel pijn en twijfel veroorzaakt. Filmmaker Huibert van Wijk is Tims broer. Hij ziet hoe zijn broer en zijn vader worstelen met het verschil in zienswijze en hoe dat hun onderlinge contact bemoeilijkt.
Nu Tim zijn Indonesische familie heeft teruggevonden, wil Huibert een poging doen om vader en broer nader tot elkaar te brengen. In de 2Doc: Kind van de Tijd legt hij dat proces vast. Door interviews en familieopstellingen wordt het conflict steeds duidelijker. Huibert durft de vragen te stellen die Tim en Lex doorgaans uit de weg gaan.
De 2Doc: Kind van Tijd zie je op donderdag 26 september vanaf 22:20 uur bij EO op NPO 2.
Partnerbijdrage
Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All