TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het vertrek van de Amerikaanse troepen uit Afghanistan rukten de taliban op naar Kaboel. Dat leidde vorig jaar tot chaotische taferelen op het vliegveld van de stad, waar hordes mensen hoopten een plek in een van de laatste vliegtuigen te bemachtigen.
In de documentaire Ahmeds kapotte land van Sakir Khader vertelt de Afghaanse taxichauffeur Ahmed dat hij zag hoe mensen aan de vleugels van de toestellen hingen. Zelf stond hij voor de keuze zijn leven te wagen om weg te komen, of achter te blijven in een land zonder toekomst. Ahmed koos het laatste.
Hij bezoekt zijn geboortestreek Wardak, die is verwoest door de oorlog. Maar ook toont hij een andere kant van Afghanistan: de onaangetaste Paghman-vallei, die laat zien hoe mooi het land zou kunnen zijn.
Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland
14:15Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'
14:03Actrice Ortál Vriend weemoedig over laatste opnames Flikken Rotterdam
13:30Merel Westrik geeft uniek afscheidscadeau bij laatste ochtendshow