TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het vertrek van de Amerikaanse troepen uit Afghanistan rukten de taliban op naar Kaboel. Dat leidde vorig jaar tot chaotische taferelen op het vliegveld van de stad, waar hordes mensen hoopten een plek in een van de laatste vliegtuigen te bemachtigen.
In de documentaire Ahmeds kapotte land van Sakir Khader vertelt de Afghaanse taxichauffeur Ahmed dat hij zag hoe mensen aan de vleugels van de toestellen hingen. Zelf stond hij voor de keuze zijn leven te wagen om weg te komen, of achter te blijven in een land zonder toekomst. Ahmed koos het laatste.
Hij bezoekt zijn geboortestreek Wardak, die is verwoest door de oorlog. Maar ook toont hij een andere kant van Afghanistan: de onaangetaste Paghman-vallei, die laat zien hoe mooi het land zou kunnen zijn.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster