TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het vertrek van de Amerikaanse troepen uit Afghanistan rukten de taliban op naar Kaboel. Dat leidde vorig jaar tot chaotische taferelen op het vliegveld van de stad, waar hordes mensen hoopten een plek in een van de laatste vliegtuigen te bemachtigen.
In de documentaire Ahmeds kapotte land van Sakir Khader vertelt de Afghaanse taxichauffeur Ahmed dat hij zag hoe mensen aan de vleugels van de toestellen hingen. Zelf stond hij voor de keuze zijn leven te wagen om weg te komen, of achter te blijven in een land zonder toekomst. Ahmed koos het laatste.
Hij bezoekt zijn geboortestreek Wardak, die is verwoest door de oorlog. Maar ook toont hij een andere kant van Afghanistan: de onaangetaste Paghman-vallei, die laat zien hoe mooi het land zou kunnen zijn.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De streamingtip van de week: Enola Holmes 3 op Netflix
19:05Videoland neemt Nederlandse tak van Viaplay over
14:25Nieuw seizoen Ontvoerd is vanaf deze datum te zien
13:30Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien