TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na het vertrek van de Amerikaanse troepen uit Afghanistan rukten de taliban op naar Kaboel. Dat leidde vorig jaar tot chaotische taferelen op het vliegveld van de stad, waar hordes mensen hoopten een plek in een van de laatste vliegtuigen te bemachtigen.
In de documentaire Ahmeds kapotte land van Sakir Khader vertelt de Afghaanse taxichauffeur Ahmed dat hij zag hoe mensen aan de vleugels van de toestellen hingen. Zelf stond hij voor de keuze zijn leven te wagen om weg te komen, of achter te blijven in een land zonder toekomst. Ahmed koos het laatste.
Hij bezoekt zijn geboortestreek Wardak, die is verwoest door de oorlog. Maar ook toont hij een andere kant van Afghanistan: de onaangetaste Paghman-vallei, die laat zien hoe mooi het land zou kunnen zijn.
Beach Boys' Best maakt indruk met 'God Only Knows' in The Tribute: Battle of the Bands (video)
10:00Hila Noorzai keerde voor Hila voorbij de Taliban terug naar Afghanistan: 'Ik was vooral nieuwsgierig en benieuwd'
09:41De TV van gisteren: Even Tot Hier scoort torenhoog, The Tribute maakt indruk
06:47Vanavond op TV: Hila voorbij de taliban, Expeditie Robinson, Fist Fight
23:09De Amerikaanse films van Dick Maas zijn nu te zien bij Videoland