TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het vertrek van de Amerikaanse troepen uit Afghanistan rukten de taliban op naar Kaboel. Dat leidde vorig jaar tot chaotische taferelen op het vliegveld van de stad, waar hordes mensen hoopten een plek in een van de laatste vliegtuigen te bemachtigen.
In de documentaire Ahmeds kapotte land van Sakir Khader vertelt de Afghaanse taxichauffeur Ahmed dat hij zag hoe mensen aan de vleugels van de toestellen hingen. Zelf stond hij voor de keuze zijn leven te wagen om weg te komen, of achter te blijven in een land zonder toekomst. Ahmed koos het laatste.
Hij bezoekt zijn geboortestreek Wardak, die is verwoest door de oorlog. Maar ook toont hij een andere kant van Afghanistan: de onaangetaste Paghman-vallei, die laat zien hoe mooi het land zou kunnen zijn.
Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien
10:12OMG: Keert datingprogramma Love Island terug op televisie?
10:00Rust en Vreugd-regisseur Tim Oliehoek vertelt wat hij zelf kijkt op televisie
09:55Malgosia heeft een rolletje te pakken in Flikken Maastricht
09:47Zo gaat het verder met de afgewezen Rob in Married at First Sight 2026