TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat betekent een leven nog als de herinneringen eraan langzaam vervagen? Veel, zo blijkt in The Eternal Memory.
De documentaire volgt de Chileense journalist Augusto Góngora en zijn vrouw Paulina Urratia, actrice en voormalig minister van Cultuur. Góngora zette zich zijn leven lang in om de herinneringen aan de wrede dictatuur van Pinochet levend te houden. Maar sinds hij in 2014 de diagnose alzheimer kreeg, moet hij strijden om het behoud van zijn eigen herinneringen.
Zijn vrouw Paulina helpt hem daar vol overgave bij. De 2Doc combineert archiefbeelden en persoonlijke video-opnames met beelden van het dagelijkse leven van het paar. Het resultaat is een ontroerende film, die eerder dit jaar nog een Oscar-nominatie kreeg voor beste documentaire.
De 2Doc: The Eternal Memory is op woensdag 18 september 2024 om 23:05 uur te zien op NPO 2.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden