TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over 2Doc: The mole - Undercover in North Korea. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Regisseur Mads Brügger maakte in 2009 de documentaire The Red Chapel waarin hij met twee Deense komieken door Noord-Korea trekt. Ze doen alsof ze er zijn voor een cultureel uitwisselingsproject, maar ze willen laten zien hoe de dictatuur in het communistische land werkt. Het leverde hem een toegangsverbod op voor het land, dus voor 2Doc: The mole - Undercover in North Korea moet hij iets anders verzinnen.
Hij strikt een werkloze chef-kok en een voormalige drugsdealer uit de jetset van Kopenhagen die infiltreren als geheim agent. De twee raken in tien jaar tijd verwikkeld in allerlei onfrisse zaken, tot een geheime operatie in Afrika aan toe. Documentairemaker Brügger kijkt mee en geeft zo een onthutsend beeld van het hermetisch afgesloten land. (HH)
Deze herhaling van The Mole - Undercover in North Korea is op dinsdag 22 augustus om 23:15 uur te zien op NPO2.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man